X بستن

icon_rolleyes دانلود فیلم سریال رایگان icon_rolleyes

icon_razz وکیل آنلاین icon_razz

icon_cool عکس های جدید خارج از کشور الناز شاکردوستicon_cool

icon_sad فیلم تکاندهنده و واقعی از عاقبت جوان بی نماز +18 icon_sad

icon_idea عکس جنیفر لوپز با لباس قرمز ورزشی icon_idea

icon_exclaim سیگار کشیدن دو دختر 10 ساله و 11 ساله icon_exclaim

مطلب زیبای دنیا سایت بازی های آنلاین icon_wink

مطلب زیبای دنیا آموزش رساندن زنان به اوج لذت جنسی مطلب زیبای دنیا

آپلود سنتر عکس و فیلم ... رایگان

پخش فیلم لختی دختران با کارت شارژ 2000

وکیل مشهد

فیلم جدید با لینک مستقیم

خانه » sooot.ir » کدام بازیکنان در لیورپول می مانند؟

کدام بازیکنان در لیورپول می مانند؟

یورگن کلوپ در اظهارنظری پیشتر گفته بود که به بازیکنان باانگیزه نیاز دارد و دیگر نمی تواند بازیکنان بی انگیزه را در تیم بازی دهد. تیم کلوپ نهایتا دیشب در بازی جام اتحادیه مقابل بورنموث توانست با زدن یک گل ناتانیل کلاین پیروز شود. این درحالی است که در این هفته تیم های بزرگی مانند منچستریونایتد، چلسی و آرسنال بازی هایشان را در جام اتحادیه واگذار کرده اند.

کلوپ در این بازی هایی که از زمان پیوستنش به قرمزها داشته سه تساوی و یک برد کسب کرده است. سه تساوی مقابل تاتنهام، ساوتهمپتون و روبین کازان در اروپالیگ که نتایج امیدوارکننده ای برای این مربی تازه رسیده است.

اکنون باید دید که کدام بازیکنان می توانند در آینده هم با یورگن کلوپ همکاری کنند:

دروازه بانان

سیمون مینیوله : او از زمانی که کلوپ به باشگاه آمده است اشتباهات زیادی نداشته اما بازی با توپ او تعریفی ندارد و می تواند گاهی به ضرر باشگاه تمام شود. به نظر می رسد که جانشینی برای او در تیم نیاز نباشد.

آدام بوگان: بوگان در بازی مقابل بورنموث نشان داد که می تواند گزینه مطمئن تری نسبت به مینیوله باشد. او می تواند در ادامه فصل با شانس هایی که از سوی کلوپ به وی داده می شود جایگاه مینیوله را تهدید کند و حداقل خودش را به عنوان دروازه بان نهایی دوم اثبات کند.

مدافعین

ناتانیل کلاین : او اولین کسی است که با زدن گلش توانست اولین برد را برای کلوپ به دست بیاورد. او هم در حمله و هم در دفاع از کیفیت خوبی برخودار است و می تواند برای سیستم جدیدی که کلوپ در نظر گرفته خوب باشد.

جان فلاناگان: او از فصل ۲۰۱۳ – ۲۰۱۴ برای لیورپول به میدان نرفته است. البته مصدومیت های زیادی که در این دوسال داشت مانع بزرگی بر سر این مسئله بود ولی هنوز قراردادش با باشگاه پابرجاست. احتمال می رود که کلوپ در سال جدید میلادی به او شانسی بدهد و او بتواند بازی خودش را به همگان اثبات کند.

جو گومز : او از زمانی که در تیم ملی زیر ۲۱ ساله های انگلستان بازی می کرد نظر کلوپ را جلب کرده بود و او زمانی که وی در مصدومیت به سر می برد به رسانه ها گفته بود که روزها را برای بازگشتن این بازیکن می شمارد.

دژان لاورن: لاورن کسی است که به راحتی می تواند توپ را از دفاع بیرون بکشد و می تواند آینده خوبی را برای لیورپول بسازد. او زمانی که برندن راجرز در لیورپول بود زیاد به بازی گرفته نمی شد. کلوپ روی او به عنوان یک مدافع خوب حساب باز می کند.

آلبرتو مورنو: بازی مورنو در نفوذهایی که مقابل ساوتهمپتون داشت خیلی نظر کلوپ را جلب کرد و به نظر می رسد که می تواند در آینده هم با کلوپ کار کند.

ممدو ساخو : ساخو توسط راجرز به کار گرفته نمی شد اما هواداران به وی علاقه زیادی دارند ولی هنوز آنطور که باید نتوانسته خودش را به کلوپ اثبات کند. اگر وضعیت به همین شکل پیش برود جایی برای ساخو در تیم کلوپ وجود نخواهد داشت.

مارتین اسکرتل: او یکی از قدیمی های قرمزهاست. اسکرتل از سال ۲۰۰۸ در آنفیلد به میدان رفته است. او همیشه خودش را به عنوان ناجی دروازه و نتیجه قرمزها نشان داده است.

کولو توره : کولو توره از جانب راجرز به خوبی به کار گرفته می شد و در زمین رهبری بازیکنان را به عهده داشت. این بازیکن ۳۴ ساله ممکن است پس از اتمام قراردادش در انتهای این فصل به عنوان بازیکن آزاد شناخته شود.

کانر راندال: او برای اولین بار توسط کلوپ در بازی مقابل بورنموث شانس بازی یافت. کلوپ معتقد بود که این بازیکن در تمرینات نمایش خوبی داشته است و البته نشانه های منفی ای هم درمورد او وجود نداشته است.

هافبک ها

جو آلن: آلن یکی از سمبل های سیستم بازی برندن راجرز محسوب می شود اما اکنون باید به آینده لیورپول با کلوپ فکر کند. تلاش های فراوان او در زمین باعث می شود که دیدگاه کلوپ نسبت به او فعلا مثبت باشد.

کامرون براناگان: این هفته این بازیکن ۱۹ ساله قراردادی را با کلوپ امضا کرده است و به نظر می رسد که یورگن کلوپ به این بازیکن اعتماد زیادی دارد و مسلما در آینده لیورپول هم با وی کار خواهد کرد.

امره جان : امره جان در بازی مقابل ساوتهمپتون نشان داد که نمی تواند هافبک خیلی خوبی برای لیورپول باشد اما شاید باید گفت که کلوپ بهتر است او را در جای بهتری به کار بگیرد و شانسی دیگر به او بدهد.

فیلیپه کوتینیو: یکی از بازیکنانی که باعث شده بازی لیورپول هنوز پس از این بحران ها در سطح خبوی باشد همین بازیکن است اما از زمانی که کلوپ به باشگاه آمده بازی های خوبی را از کوتینیو شاهد نبوده ایم و افت و خیزهای زیادی داشته است. آینده کوتینیو با شرایطی که از بیرون درمورد به خدمت گرفتن وی وجود دارد در هاله ای از ابهام است خصوصاکه کلوپ هافبک ها و مهاجمین زیادی را برای به خدمت گرفتن هدف گرفته است.

فیلیپه کوتینیو

فیلیپه کوتینیو

جردن هندرسن: مصدومیت هندرسن باعث شده است تا پایان نوامبر امسال از تیم دور بماند وگرنه کاپیتان جدید قرمزها را می تواند هندرسن دانست. دویدن های سرعتی و خوب هندرسن می تواند باعث شود که کلوپ به وی امیدوار بماند.

جردن ایبه: ایبه با اینکه افت و خیزهای زیادی به خاطر مصدومیتش در امسال داشته است ولی مقابل بورنموث بازی خوبی را به نمایش گذاشت و باعث شد که کلوپ به عنوان هافبک جناحین به وی امیدوار باشد.

آدام لالانا: انرژی خوب و سرعت بالای این بازیکن می تواند عملکرد خوبی باشد ولی بازی خوبی مقابل بورنموث نداشت. بازی لالانا مقابل روبین کازان هم تعریفی نداشت اما نمایش خوبی را مقابل تاتنهام داشت و همین مسئله تصمیم را به کلوپ واگذار می کند.

جیمز میلنر: هیچ کس نمی تواند سطح انرژی این بازیکن را محاسبه کند. او که ۳۰ ساله شده است و ۱۴ سال است که در لیگ برتر توپ می زند آیا می تواند بازهم به این شکل ادامه دهد؟ بازی های خوب او و تغذیه خوب کریستین بنتکه توسط وی می تواند مزیتی را ایجاد کند که نظر کلوپ به این بازیکن جلب شود.

لوکاس لیوا: برندن راجرز دو بار می خواست تا این بازیکن را به باشگاه های دیگر بفروشد اما تجربه خوبی که این بازیکن دارد و هوش نسبی خوب یکه دارد شاید کلوپ را راضی کند تا این هافبک دفاعی را در تیم نگه دارد و در جایگاهی که در دورتموند به اسون بندر داده بود وی را بازی دهد.

جردن روسیتر: روسیتر در سه بازی ای که برای تیم ملی زیر ۱۹ ساله های انگلستان داشت از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده است ولی به نظر می رسد که کلوپ بخواهد این بازیکن را در اروپا لیگ بازی دهد.

ژائو تکسیرا : با اینکه این بازیکن ۲۳ ساله در تیم های برایتون و برنتفورد هم به عنوان بازیکن قرضی بازی کرده است ولی در بازی با بورنموث نمایش خوبی داشت و حتی توانست جمی کرگر را تحت تاثیر قرار دهد و می تواند نظر کلوپ را هم جلب کند.

چه بازیکنانی تحت نظر کلوپ خواهند ماند؟

مهاجمین

روبرتو فرمینو : فرمینو بهترین بازی خودش را در لیورپول در بازی چهارشنبه شب مقابل بورنموث انجام داد. البته کلوپ هنوز نظرش به طول کامل به این بازیکن جلب نشده و هنوز کار زیادی دارد تا بتواند نظر کلوپ را جلب کند ولی یورگن کلوپ می تواند روی این بازیکن حساب زیادی باز کند.

کریستین بنتکه : بنتکه که با هزینه سنگینی معادل ۳۲ میلیون پوند به لیورپول آمده است اکنون در مصدومیت نسبی به سر می برد و کلوپ هم آنچنان از وی راضی نیست. بنتکه هنوز نیاز دارد که آمادگی جسمانی بهتری در تیم داشته باشد.

دنی اینگز: کلوپ از اینگز راضی است و می تواند مهره ای خوب برای آنفیلد باشد.

دیوک اوریگی : در زمانی که بسیاری از بازیکنان مهاجم لیورپول مصدوم بودند اوریگی مجبور بود بازی کند. او که ۲۰ سال سن دارد هنوز راه زیادی برای حرفه ای شدن دارد و نتوانسته تاکنون کلوپ را راضی کند ولی نشانه هایی از بازی خوب خودش را در بازی با بورنموث به یورگن نشان داده است.

دنیل استوریج : بازی های استوریج همیشه دارای افت و خیزهای فراوانی بوده است. او پس از عمل جراحی ای که داشت هنوز نتوانسته به صورت کامل ریکاوری خوبی داشته باشد که دوباره از ناحیه زانو مصدوم شد. شاید همین مسائل و بدشانسی های استوریج باعث شود که کلوپ به دنبال یک مهاجم دیگر برود.

 

به نظر شما کدامیک از این بازیکنان در فصل آینده هم در لیورپول خواهندبود؟ یورگن کلوپ چه بازیکنانی را قصد دارد به این ترکیب اضافه کند؟

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ استطراحی شده توسط توس دانلود
X بستن تبليغات