X بستن

icon_rolleyes دانلود فیلم سریال رایگان icon_rolleyes

icon_razz وکیل آنلاین icon_razz

icon_cool عکس های جدید خارج از کشور الناز شاکردوستicon_cool

icon_sad فیلم تکاندهنده و واقعی از عاقبت جوان بی نماز +18 icon_sad

icon_idea عکس جنیفر لوپز با لباس قرمز ورزشی icon_idea

icon_exclaim سیگار کشیدن دو دختر 10 ساله و 11 ساله icon_exclaim

مطلب زیبای دنیا سایت بازی های آنلاین icon_wink

مطلب زیبای دنیا آموزش رساندن زنان به اوج لذت جنسی مطلب زیبای دنیا

آپلود سنتر عکس و فیلم ... رایگان

پخش فیلم لختی دختران با کارت شارژ 2000

وکیل مشهد

فیلم جدید با لینک مستقیم

خانه » sooot.ir » کریس سایبورگ بوکسوری که می تواند راندا روزی را شکست دهد

کریس سایبورگ بوکسوری که می تواند راندا روزی را شکست دهد

هواداران او را کریس سایبورگ صدا می کنند اما او برای خانواده و دوستانش «کریستین جاستینو ونانسیو سانتوس» است. او به عنوان ماشین حریف کش در بوکس MMA به حساب می آید که رکورد خوبی را تا به اینجای کار حرفه ای اش دارد. او زاده کشور برزیل و شهر کوریتیباست و از همان ابتدای کودکی به دنبال رقابت بود.

او در دبیرستان به ورزش هندبال روی آورد و توانست یکی از بهترین بازیکنان هندبال کشورش باشد. او دررقابت های ملی که در سال ۲۰۰۴ برگزار می شد به وسیله یکی از والدین بازیکنان حریف استعدادش در بوکس شناخته شد و به آکادمی بوکس «چیوت» پیوست. این آکادمی در ابتدا به ورزش موی تای می پرداخت اما سپس زادگاه قهرمانان بوکسی مانند «واندرلی سیلوا، مائوریسیو شوگان، تیاگو سیلوا، گابریل گونزاگا و اندرسون سیلوا » شد. این یکی از مهم ترین فرصت هایی بود که سایبورگ در طول عمرش از خاطر نخواهد برد.

از فدریگو (کسی که سایبورگ را به آکادمی اش برد) درمورد اینکه چرا کریس را به این باشگاه برده سوال شد و او در پاسخ گفت:

وقتی او را در بازی هندبال دیدم او از قدرت خوبی برخوردار بود و بیش از هرکس دیگری می توانست در بازی دوام بیاورد. او قوای کافی را برای مقاومت داشت و به همین خاطر او را به کلاس های آزاد موی تای خودمان دعوتش کردم.

کریس به این کلاس ها رفت و وقتی استعداد خودش را در بوکس پیدا کرد تنها ۴ ماه طول کشید تا در اولین مسابقه MMA خودش شرکت کند. البته اولین مسابقه خودش را به راحتی شکست خورد اما ۶ ماه بعد نوبت حریف قدرتمندش بود که به سایبورگ ببازد.

او به همین شکل سه مبارزه بعدی اش را برد و به همین خاطر خیلی سخت بود که حریفی در حد و اندازه خودش پیدا کند به همین خاطر به رقابت در ورزش موی تای و جوجیتسوی برزیلی و کشتی پرداخت. او در سال ۲۰۰۸ با یک اسپانسر قرارداد بست و پس از آن توانست در مسابقه ای که با شاینا بازلر داشت اولین مسابقه حرفه ای اش را با برد پشت سربگذارد.

پس از آن سایبورگ در یک مسابقه دیگر مقابل «گینا کارانو» قرار گرفت که قهرمان بزرگی در آن زمان به حساب می آمد. او توانست حریف خودش را پیش از اتمام راند اول ناک اوت کند.

گینا کارانو که شاید هیچ وقت فکر نمی کرد از سایبورگ به این شکل شکست بخورد

گینا کارانو که شاید هیچ وقت فکر نمی کرد از سایبورگ به این شکل شکست بخورد

پس از آن سایبورگ توانست سه مسابقه دیگر را با برد پشت سربگذارد. در این میان، مسابقه ای که با ««هیروکو یاماناکا» داشت جالب توجه بود. او در سال ۲۰۱۱ این حریف را در مدت ۱۶ ثانیه ناک اوت کرد و شکست داد البته بعدها آزمایش دوپینگش مثبت اعلام شد.

همین مسئله باعث شد که سایبورگ تا سال ۲۰۱۳ محروم شود. البته او در یک برنامه تلویزیونی رسما اعلام کرد که این کارش عمدی نبوده و قصد چنین کاری را نداشته است.

از آنجایی که وزن سایبورگ حدود ۱۴۵ پوند است (حدود ۶۵ کیلوگرم) حریفان زیادی برای مبارزه با او وجود ندارد و یکی از مهم ترین حریفانی که می شود سایبورگ را در مبارزه با وی دید کسی نیست جز راندا روزی که یکی از بانوان با رکورد بی نظیر در دنیای MMA است.

فلوید می ودر بوکسور حرفه ای مردان هم اخیرا به تمسخر راندا روزی را شماتت کرده بود که MMA بچه بازی است و البته راندا روزی هم پاسخ می ودر را داده بود.

البته راندا روزی گفته است که برای مبارزه با سایبورگ، این بوکسور باید وزن خودش را ده پوند کاهش دهد اما کریس سایبورگ گفته که متخصصین غذایی وی توصیه کرده اند که این کار را نکند چون خطراتی برای وضعیت جسمی او پیش خواهد آمد.

البته اکنون سایبورگ در ۳۰ سالگی خودش است و هنوز رکورد خوبش را ادامه داده. او توانسته در سال ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ کمربند بنفش مسابقات جوجیتسوی جهان را از آن خودش کند و کانون در مسابقات UFC به مبارزه می پردازد و بسیاری از هواداران MMA انتظار دارند که هرچه سریع تر رقابت میان سایبورگ و راندا روزی رخ دهد.

به نظر شما اگر این رقابت رخ دهد کدام بوکسور پیروز خواهد شد؟

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ استطراحی شده توسط توس دانلود
X بستن تبليغات